V pedagogickém sboru naší školy se objevily pozitivní případy covid-19. Celému pedagogickému sboru je od dnešního dne nařízena karanténa. V důsledku toho přechází od 14. 1. 2021 2. třída na distanční výuku (všechny důležité informace obdržíte od třídní učitelky). Toto opatření potrvá pravděpodobně do 22. 1. 2021. 1. třída a školka fungují ve stávajícím režimu.

Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY A MŠMT PŘECHÁZÍ ŠKOLY OD 4. LEDNA 2021 OPĚT K ONLINE VÝUCE.
DRUŽINA
JÍDELNA funguje bez omezení.
Opatření ohledně roušek, zákazu TV a HV i nadále platí.
NA ZÁVĚR VÁM V TÉTO NELEHKÉ DOBĚ ZA CELÝ KOLEKTIV ZŠ A MŠ PŘEJEME NIČÍM NERUŠENÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ. ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A HLAVNĚ PEVNÉ NERVY DO ROKU 2021!
Z rozhodnutí vlády a MŠMT jsou na dny 21. a 22. 12. 2020 vyhlášeny tzv. Dny boji covidu. Vánoční prázdniny začínají od 19. 12. Posledním školním dnem je pátek 18. 12.
Předpokládané datum otevření škol v novém roce je 4. 1. 2021. V případě vyhlášení dalších covidových opatření budete informováni prostřednictvím webových stránek školy, prosíme o jejich sledování.
Za celý kolektiv ZŠ a MŠ Vám přejeme klidné prožití vánočních svátků, úspěšné vkročení do roku 2021 a pevné zdraví po celý rok.

Když se venku objeví první sníh, nejde zůstat "chladným". V rámci anglického jazyka a matematiky jsme si s dětmi vyzkoušeli učivo v praxi. Výsledek můžete vidět na fotkách. Děti se zabavily, vyřádily a zopakovaly si učivo daného dne. Za čtvrťáky třídní učitelka Monika Kocourková



