Aktuality‎ > ‎Aktuality ZŠ‎ > ‎

Zimní ozdravný pobyt zakončen

přidáno: 11. 1. 2014 12:12, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 12. 1. 2014 1:18 ]
 
 Ve dnech 5.1. - 10.1.2014 se uskutečnil zimní ozdravný pobyt ve Svobodě nad  Úpou. Při výběru místa pobytu jsme měli letos opravdu štěstí. Celý týden jsme lyžovali. Strava byla výtečná, pan vedoucí byl ochoten a připraven vždy pomoci. Vedoucí zimního ozdravného pobytu  bohužel rozhodla, že z důvodu bezpečnosti (umělý sníh a hůře upravená sjezdovka)  budou začátečníci ovládat svá "prkýnka" pouze v dolní části sjezdovky. Těmto žákům bude vrácena celá částka za vleky. Po vyúčtování budou v týdnu rodiče informováni o částce, která bude vrácena za pobyt.
V kritický den ( pršelo) jsme navštívili Krakonošovo panství, výstavu krkonošských skřítků a Jánské Lázně.
O skřítcích Krakouších jsme věděli své - často nás, k nelibosti paní učitelek,  navštěvovali. Tu nám vzali ručník, tu punčocháče..nejvíce si oblíbili naše šály, čepice a rukavice. U Krakoušů zbyla  igelitová taška nadbytečných věcí ( k nahlédnutí bude v družině.) Pěvecká soutěž O Krakonošovu sojku a výtvarná soutěž byla předzvěstí zakončení kurzu. Vyhlášení výsledků všech soutěží i závodů proběhlo v místní cukrárně.
Touto cestou děkujeme KRPŠ za sponzorování cen závodů, občerstvení a uhrazení vstupu na výstavu krkonošských skřítků.Velký dík patří p. Budinovi za odvoz našich zavazadel. Učitelům patří poděkování  za  trpělivost , dětem za snahu a dodržování režimu celé akce.
Vzhledem k velkému množství fotodokumentace budou zpracovány dva videoklipy. IV
 

 

 

Comments