Zimní ozdravný pobyt zakončen

přidáno: 11. 1. 2013 13:49, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 11. 1. 2013 13:51 ]
Od 6.1. - 11.1. 2013 se uskutečnil zimní ozdravný pobyt v Josefově Dolu. Počasí nám bohužel příliš nepřálo, ale program pobytu se podařilo zcela splnit.Navštívili jsme továrnu výroby dětských hraček Detoa. Uskutečnila se přednáška člena Horské služby , zvládli jsme základy zdravovědy. Největší radost nám ale v druhé půlce pobytu přinesly otevřené sjezdovky na Severáku. Středeční a čtvrteční lyžování bylo fyzicky náročné pro všechny lyžaře ( především pro začátečníky). Všichni si zalyžovali na upravených sjezdovkách a  zkusili s úspěchem prvně jízdu na vleku. Protože se nám ale " nechtělo"  balit, časově jsme nezvládli připravenou karnevalovou diskotéku. A tak závěrečné slavnostní vyhodnocení závodů ve sjezdu, slalomu a na bobech proběhlo až v pátek při zmrzlinovém poháru v restauraci. Co říci závěrem - pobyt se vydařil, sportovní výsledky žáků byly úžasné, jen dosti chyběla samostatnost a ochota zvládnout odloučení od rodičů.. Všichni ale věříme, že ji natrénujeme stejně dobře jako se nám podařily začátky lyžování. Poděkování patří všem učitelům i zúčastněným žákům za bezproblémový průběh pobytu, KRPŠ za sponzorování výletu do Albrechtic a obětavým rodičům ( Zejmanovi a Budinovi ) za odvezení zavazadel.
viz 1. + 2. část videa