Zdravá 5 opět v naší škole - 29. 3. 2016

přidáno: 31. 3. 2016 12:03, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 31. 3. 2016 21:26 ]

Zdravá 5 je výukový program Nadačního fondu Albert, který učí děti ze ZŠ i MŠ zásadám zdravé výživy a jejich důležitosti v rámci zdravého životního stylu. Zábavný dvouhodinový program je pro žáky zdarma, je plný her a soutěží.  Na závěr děti obdrží vysvědčení.  Hodnoceno je 5 předmětů (např. pestrost potravinové pyramidy, pitný režim, zásady bezpečnosti práce s potravinami,….). Známkování je zde jiné. Známka 5 je nejlepším ohodnocením.

Naši žáci si odnášeli vysvědčení s vynikajícím prospěchem – tj. ze všech předmětů dostali 5. Všichni tedy prospěli s vyznamenáním. Na videu můžete vidět, jak se činili……

A jak jste prospěli vy jako rodiče v přípravě svačin? Tuto otázku Vám dokáží odpovědět po výukovém programu samy děti.

Video YouTube