Aktuality‎ > ‎Aktuality ZŠ‎ > ‎

Zájmové kroužky -I.pololetí škol.roku 2017/2018

přidáno: 29. 9. 2017 9:39, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 8. 10. 2017 22:07 ]


Kroužky při ZŠ a MŠ Dřísy  -   I. pololetí školního roku 2017/2018



12:30 – 13:15


13:15 – 14:00



14:00 – 14:45


15:00 – 15:45


17:00 – 18:00


Pondělí



DOUČOVÁNÍ

IV. třída

D. Chalupová


DOUČOVÁNÍ

V. třída

D. Chalupová









Úterý



INFORMATIKA

IV. a V. třída

M. Šulcová


13:30 – 14:15

RUSKÝ  JAZYK

IV. a V. třída

         M. Toncrová









Středa




14:00 – 15:30

(2 hodiny  -   1x za 14 dnů)

Střídají se 2 skupiny:

a/KERAMIKA – I. třída

b/KERAMIKA – II. - V. třída

I. Jozová







Čtvrtek


DOUČOVÁNÍ

II. a III. třída

D. Chalupová









                

12:30 – 14:00

(2 hodiny  -   1x za 14 dnů)

CESTY DĚTÍ DO STOLETÍ aneb

POZNÁVÁME NAŠI HISTORII

III. – V. třída

M. Toncrová





Pátek


Akce školní družiny – kino, výstava, výlet, …..



Kroužky jsou v I. pololetí od 2. října 2017 do 25. ledna 2018.

Úhradu za kroužky na I. pololetí proveďte do 16. října 2017 a to:

a/ na účet školy

b/ v hotovosti u hospodářky ZŠ a MŠ Dřísy.

Cena jednotlivých kroužků na pololetí je 400,- Kč. Pouze za keramiku je třeba zaplatit 600,- Kč.

Doučování je pro žáky zdarma (hrazeno ze Šablon).

POZOR: Z organizačních důvodů je kroužek VAŘENÍ ZRUŠEN.


Seznam žáků

Informatika (11): Budina, Hroníková Ch., Hroníková N., Janečková, Krumphanzl, Sladkovský,

                              Tintěrová,

                             Bolardová, Fabián, Holeček, Rejšek J.

Ruský jazyk (10):  Budina, Hroníková Ch., Hroníková N., Janečková, Pelechová,

                               Bolardová, Fabián, Holeček, Klement, Staňková.

Cesty dětí do století aneb Poznáváme naši historii (12): Andělová, Líšková, Nováková, Ratkovská,

                                                                                                   Budina, Hroníková Ch., Hroníková N.,  

                                                                                                   Janečková, Pelechová, Šťastný, Tintěrová,

                                                                                                   Rejšek J.

Keramika

A/ skupina (12): Bartoš S., Dvořák, Hájek, Jakubcová, Janečková G., Koňušík, Krejzarová, Řehánková,

                            Simon L., Sladkovský K., Zelenka D., Zelenka M.

B/ skupina (11): Jirásek, Lisler, Novák Pechová, Pšeničková, Urban, Žáková,

                             Andělová, Jakubec, Šorm, Rejfková



Comments