Upozornění pro rodiče

přidáno: 18. 10. 2012 13:59, autor: Ivana Vávrová
1. Dne 25.10 a 26.10. jsou podzimní prázdniny.V tyto dny je škola i školka zavřená, nevaří se ani pro strávníky z obce.
2. Ve čtvrtek 18.10. nebo v pátek 19.10. přinesou děti domů k nahlédnutí publikace, které jsou vhodné pro domácí procvičování učiva z matematiky a českého jazyka. V případě zájmu lze publikace zakoupit , pokud Vás nezaujmou , pošlete je po svých dětech nepoškozené zpět. Učiňte své rozhodnutí , prosím, nejpozději do úterý 23.10. Zároveň můžete vybírat pro své děti knížky z katalogu dětských knížek.
3. Ve škole je vyhlášena soutěž ve sběru starého papíru.Zvážený papír přinášejte na obecní úřad nebo ráno do školy,děti budou hlásit přinesené množství třídnímu učiteli. Při dostatečném množství bude objednán kontejner, vyhlášen jeden sběrový den a poté budou vyhlášeny výsledky nejlepšího "sběrače" a nejlepší třídy. Předem děkujeme za spolupráci.   IV