Rozhodnutí ředitelky školy

přidáno: 31. 3. 2015 1:40, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 31. 3. 2015 20:08 ]
V důsledku volného pohybu rodičů ( dospělých) po škole před začátkem, během i po vyučování v prostorách školy je často znepřehledněn dozor nad žáky i jejich bezpečností. Z výše uvedených důvodů bude rodičům umožněn vstup pouze za účelem plateb v kanceláři školy.

Povinností žáka je být připraven na vyučování. Totéž platí pro všechny vyučující, včetně ředitelky školy. Je nepřípustné, aby v době zahájení vyučování probíhaly na chodbách konzultace s rodiči. Konzultace jsou možné pouze na základě předchozí domluvy s vyučujícím v době od 7 -7,15 či v době po vyučování.

Děkujeme za pochopení tohoto rozhodnutí, které přispěje k bezpečnosti Vašich dětí, větší samostatnosti žáků, ochraně majetku i soustředění učitelů na výuku.

Toto rozhodnutí vstupuje v platnost dne 7.4. 2015