Rakousko – čerti

přidáno: 29. 11. 2013 5:22, autor: Ivana Vávrová

Tak se nám to blíží. Příští sobotu vyrážíme směr Rakousko. Poslední instrukce (spíše připomenutí):

Odjezd: sobota 7. prosince 2013, v 5.00 hodin, od budovy Základní školy ve Dřísech.

Sraz všech, kteří s námi jedou: 7. 12. 2013, ve 4.30-4.45hod., před budovou Základní školy ve Dřísech.

Doma nezapomenu: svůj platný cestovní doklad nebo svůj platný občanský průkaz,

svačinu, pití, pohodlnou a teplou obuv, stejně tak pohodlné a teplé oblečení

a dobrou náladu!

První zastávka: Tábor - možnost občerstvení.

Program v Rakousku:  1. Bad Ischl s návštěvou Císařské vily (kdo si objednal prohlídku – rezervace

byla potvrzena – vstupné: pro děti do 15let je 5,00EURO,

studenti a dospělé osoby 11,50EURO).

Vstupné budeme vybírat až v Bad Ischlu – těsně před prohlídkou vily.

2 .Městečko St. Wolfgang,

3. Městečko  Hallstat,

4.Bad Goisern – čertovský průvod, který začíná v 19.00-19.30hod. (jak se čerti

sejdou), konec průvodu je počítán asi ve 21.30 hod.

Nemusíme být až do konce, záleží jen na naší domluvě.

Předpokládaný návrat do Dřís – cca 4.00-5.00hodin, neděle 8. 12. 2013.
 (Čas návratu je opravdu jen orientační, záleží na počasí, na čase – kdy budeme odjíždět z Goisernu,
jak bezproblémově bude probíhat zpáteční cesta).

Přeji všem krásně prožitý den v Rakousku  se spoustou nevšedních zážitků.

Chalupová

Případné dotazy k akci: u mne ve škole nebo na školním emailu (internetové stránky školy).