Projektový den Plody podzimu

přidáno: 10. 10. 2014 9:16, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 9. 11. 2014 10:20 ]
Tuto středu, tj. 8.10. , měla celá škola projektový den, který se váže k podzimu. Žáci si měli přinést jakýkoli podzimní plod, který objevili na zahrádce, louce či v lese. Svůj plod měli představit spolužákům na společné prezentaci. V závěru prezentace proběhlo tajné hlasování o nejzajímavější plod podzimu. Absolutním vítězem se stal J. Rejšek, který přinesl hned několik zajímavých plodů. Na druhém místě skončila L. Tesařová, třetí místo získala N. Hroníková, Ch. Hroníková a D. Fabián.

Po prezentaci následovala tvořivá  i poznávací práce dětí. Každá třída se zaměřila na jednu oblast: 1. třída-ovoce, 2. třída-zelenina, 3. a 4. třída-houby a 5. třída-přírodniny. Jak se vaše děti činily, můžete zhodnotit během voleb na OÚ Dřísy. Děti zde pro vás připravily výstavu svých výrobků.   DCH

Video YouTube