Připomínáme...

přidáno: 22. 4. 2014 13:23, autor: Ivana Vávrová
Ve čtvrtek 24.4. se uskuteční projektový den Den Země. V rozvrhu ( všichni 4 vyučovací hodiny) je připraven program pro V.třídu - Živá voda, pro III. a IV.třídu úprava školní předzahrádky ( žáci si přinesou vlastní nářadí - motyčky, rukavice), I. a II.třída úprava veřejné zeleně ( žáci si přinesou vlastní hrabě).
Od 15 hod je pedagogická rada, od 17 hod probíhají v jednotlivých třídách třídní schůzky.
Dne 29.4. se I. a II. třída ve spolupráci se ZŠ Obříství zúčastní zájezdu do Divadla U hasičů - představení Hastrman Tatrman. Třídní učitelky vybírají 140 Kč ( 70 Kč vstupenka, 70 Kč autobus) . Sraz je ve škole v 7,20
předpokládaný návrat je kolem 12 hod.
Dne 5.5. je připraven projektový den Dělání je lék. Je přípravou pro oslavu Dne matek, která se uskuteční dne 7.5. Tyto  informace budou upřesněny. IV