Prázdniny klepají na dveře...

přidáno: 26. 6. 2013 11:32, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 27. 6. 2013 5:57 ]
...a tak jsme se sešli o velkou přestávku v tělocvičně a rychle zhodnotili školní rok 2012 / 2013. Zavzpomínali jsme na lyžařský výcvik, 1. Dřísské OH , Helpíka a ropeskipping. Prostě na všechny akce, ve kterých se ukázalo, že něco umíme. Pochlubit se mohli i ti nejmladší - 1. třída. Za vítězství ve sběru obdrželi zaslouženou sladkou odměnu. Pochvala  ředitele školy  za školní rok 2013/ 2014 byla udělena dvěma žákyním
5. třídy - Radce Klementové a Terce Kristlíkové za vzornou reprezentaci školy v krajském i celorepublikovém kole zdravotní soutěže Helpík.
Zítra nás čeká vyučování do 11,20 a branné cvičení. Nezapomeňte , prosím, že družina je v den vysvědčení 28.6. do 13 hod.
Loučíme se s žáky 5.třídy, přejeme jim mnoho úspěchů v nových školách a  věříme, že nezapomenou na svou " alma mater " ( dnes spojení alma mater metaforicky označuje univerzitu nebo vysokou školu, na které student získal své vzdělání - prostě naši školu)
Všem žákům přejeme slunné prázdniny plné zážitků ,  zaměstnancům pohodovou dovolenou a rodičům hodně radosti ze společných chvil s dětmi.
A nezapomeňte...2.9.2013 vítáme v 8 hodin nové žáky v tělocvičně naší školy.   IV