Poděkování- vánoční jarmark

přidáno: 13. 12. 2017 12:25, autor: Ivana Vávrová
S malým zpožděním bychom rády jménem KRPŠ chtěly poděkovat všem, kteří se podíleli na letošním vánočním jarmarku. Dík patří dětem ze školy i školky a jejich paní učitelkám - dárečky, které společně s nadšením vytvořily, byly letos opět krásné a rychle se vyprodaly. Velký dík patří také obětavým maminkám, které se na chvíli proměnily v cukrářky a upekly nádherné a voňavé cukroví - můžeme potvrdit, že z prodejního stánku mizelo rychlostí blesku. Za cukroví děkujeme též paní Liškové ze Dřís. Nesmíme zapomenout ani na obětavé dárce vánočních dekorací z řad rodičů i paní učitelek. A nakonec velký dík a obdiv patří maminkám, které se letos ujaly samotného prodeje dárků a občerstvení. Úsměv jim vydržel po celou dobu jarmarku, i když teplota se blížila nule a počasí bylo opravdu zimní. Díky všem a za rok na viděnou.

Krásné Vánoce a hodně zdraví do nadcházejícího roku 2018 za celý tým KRPŠ přeje Ivana Ratkovská a Helena Andělová.