ORGANIZACE VÝUKY V TÝDNU 16.-20. 3.

přidáno: 12. 3. 2020 2:20, autor: Kateřina Opatová

Milí rodiče,

vzhledem k uzavření škol bude výuka na naší škole probíhat formou domácí výuky. Prosíme všechny rodiče a děti o maximální spolupráci.

Úkoly do konce tohoto týdne byly zadány prostřednictvím třídních učitelů. Učivo na další týden bude zadáno v pátek 13. 3. a bude rozděleno na jednotlivé dny. Výuka bude probíhat formou samostudia s podporou učitele prostřednictvím videí, pracovních listů, výukových materiálů a dalších. Pro zpětnou vazbu nebo vysvětlení látky budeme využívat aplikaci Whatsapp. Učitelé budou žákům i rodičům k dispozici denně od 9:00 do 11:00.

Výukové materiály budou posílány na e-mailové adresy rodičů. V případě, že nemáte možnost materiály vytisknout, je možné materiály vyzvednout v budově školy v pondělí 16. 3. v čase 9-12h. Každý týden bude zadán z každého předmětu jeden test ověřování znalostí, který je nutné doručit do školy (v tištěné podobě, naskenovaný/vyfocený odeslat na e-mail vyučujících daných předmětů). Tento test bude opraven a oznámkován. Na jeho základě budou zaslány další materiály k procvičení problematických jevů. Další ověřování znalostí je plně v kompetenci vyučujících a může být upraveno dle aktuální potřeby a situace.

Děkujeme za Vaši spolupráci. Pevně věříme, že společně tuto mimořádnou a nelehkou situaci zvládneme!