Organizace kroužků při ZŠ a MŠ Dřísy v I. pololetí školního roku 2013/2014

přidáno: 7. 10. 2013 11:42, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 14. 10. 2013 0:52 ]

Platby za jednotlivé kroužky či za zimní ozdravný pobyt lze platit každou středu

od 7.15 hod. v kanceláři u Ing. V. Urbanové
Konverzace v AJ – kroužek začíná od příštího pondělí – 14. 10. 2013.

Posunutí začátku kroužků o týden je z důvodu mého silného nachlazení. Děkuji za pochopení, D.CH.

Rozdělení do skupin:

I.Skupina:  13.20 – 14.05hod.                                              II. Skupina: 14.10 – 14.55hod.

Bártová                                                                              Bartoš

M. Klement                                                                         Bolardová

Tesařová                                                                             Fabián

Hronová                                                                              A. Klement

Bolard                                                                                  Krejzar

Budinová                                                                              Rejšek

Lípová                                                                                  Simon

Polák                                                                                    Staňková

Zelenková                                                                              Kozelská

Zejman                                                                                   Mališka

Každá skupina má 10 žáků. Více zájemců nelze přijmout z kapacitních důvodů.
V úterý 8. 10. 2013 začínají kroužky:
Mladý novinář
Bártová, Nováková, Zejman, Tintěra A., Hyka, Řehák, Šindelková, A. Ruttová - 8 žáků.
Šachy
Holeček (I. tř.), Rejšek, Simon, Kindová, Holeček (3.tř.), Lásková - 6 žáků.
Baltík – základy programování
Pro malý zájem se tento kroužek ruší.

Keramicko-výtvarný
Zájemci o tento kroužek jsou rozděleni do dvou skupin. Kroužek bude probíhat vždy  ve středu  tj. od 12.45 – 14.15hod. ,jednotlivé skupiny mají vždy 2hod jedenkrát za 14dní, ve středu 9.10. začíná skupina  II.
I.skupina
Bartoš, Bolardová, Kostková, Staňková, Vladyka, Kopejsková, Kozelská, Nováková - 8 žáků.
II.skupina
Rejšek, Bártová, Ruttová A., Ruttová M., Budinová, Polák, Řehák, Zelenková – 8 žáků.

Přírodovědný kroužek je rozdělen také na 2 skupiny: mladší žáci a starší žáci.
Kroužek bude 2-hodinový (tj. 2x 45 minut) a skupiny se budou střídat po týdnu. (Jeden týden budou mít mladší žáci kroužek 90 minut a starší žáci kroužek mít nebudou. Následující týden se skupiny vymění = mladší žáci budou mít volno a starší žáci budou mít 90 minut přírodovědného kroužku.) V každém kroužku je 10 žáků a složení skupin je následující:
Mladší žáci: Fabián, Rejšek, Staňková, Bártová, Kindová, Krejza, Mališka, Soukup, Zejman, Holeček.
Starší žáci: Bystrá, Klement M., Landsinger, Tintěra Š., Ruttová M., Zemanová, Bolard, Polák, Řehák,
Zelenková.

Ve čtvrtek 10. 10 2013 začíná Přírodovědný kroužek ve 12.45 hod. – starší žáci.

(Mladší žáci jsou na akci mimo školu a nemuseli by stihnout začátek kroužku. Pro ně začíná kroužek až příští týden – tj. 17. 10. 2013).

Hra na flétnu
Pro malý zájem se tento kroužek ruší.

Mladý zdravotník
Tento kroužek začíná v pátek 11. 10. 2013 – ve 12.45 hod. Do kroužku byli zařazeni následující žáci: Budinová, Lípová, Polák, Řehák, Šindelková, Zelenková - 7 žáků.

Pohybový kroužek
Také tento kroužek začíná v pátek 11. 10. 2013 – ve 13.45hod. Každý týden se zde budou scházet tito žáci:
Holeček (1. Třída), Rejšek, Vladyka, Kindová, Krejza, Bystrá, Zejman, Košová a Lípová - 9 žáků.

,