Opětovné sdělení pro rodiče

přidáno: 10. 5. 2015 11:38, autor: Ivana Vávrová
12.5. Hokej

1, odjezd od školy je v 8: 30 hod., předpokládaný návrat je kolem 17 hod.

2, do O2 arény je zakázáno nosit vlastní jídlo a pití, proto musí mít žáci dostatečné kapesné

3, vlastní zápas začíná ve 12:15 hod., před  vstupem do arény  se žáci mohou najíst a napít z vlastních zásob, batohy s mobily, popř. zbylou svačinou zanechají v autobuse

4,kopii kartičky pojištěnce,návratky žáci odevzdají nejpozději zítra,tj. 11.5. v kanceláři školy

5, obědy dětí ve škole budou automaticky odhlášeny

6. děti obdrží tričko, ve kterém přijdou v úterý do školy

7. 1. vyuč. hodinu se učí dle rozvrhu, žáci si tašku s učením nechají ve škole ,vyzvednou si ji po příjezdu z hokeje

13.5.Helpík

vybraní žáci zítra obdrží lístky,návratky vrátí 12.5. p.uč. Klementové

Dne 13.5.2015 se děti, které uspěly ve školním kole Helpíkova poháru, zúčastní kola krajského. Tentokrát jedeme do Černošic a cestovat budeme vlakem.

SRAZ DĚTÍ v 6:15 hodin na vlakovém nádrží Dřísy. Odjezd v 6:33 hodin. Předpokládaný návrat v 17:30 hodin opět na nádraží v Dřísech.  Oběd bude dětem automaticky odhlášen.

S sebou: sportovní pohodlné oblečení a obutí, velkou svačinu, pití, KOPII KARTIČKY POJIŠŤOVNY ( pokud ji již nemá Vaše dítě ve škole ).  Případně pláštěnku a náhradní teplejší oblečení pro případ nepříznivého počasí.  Soutěž se koná za každého počasí !