Okresní kolo BESIPu - 28. 4. 2015

přidáno: 28. 4. 2015 11:07, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 28. 4. 2015 18:36 ]
Dne 28. 4. 2015 jsme se prvně zúčastnili dopravní soutěže BESIPu na Mělníku. Na dopravním hřišti v Mělníku naši školu reprezentovali žáci : M.Klement, P. Holeček, T. Zemanová a E. Jurisová.Museli prokázat své znalosti a dovednosti v jízdě zručnosti, v jízdě na kole s důrazem na zvládnutí silničního provozu, testech a první pomoci. Počasí nám vůbec nepřálo a díky i začátečnickým chybám jsme skončili na (pěkném) sedmém místě.
Reprezentantům naší školy děkujeme a do  další přípravy v oblasti dopravní výchovy si odnášíme nové zkušenosti i nová předsevzetí. Velké poděkování patří zvláště  panu školníkovi za veškerou odbornou asistenci při přípravě na tuto soutěž. IV

A co chystáme dále?
6.5. Neratovice - plavání, běh ( žáci : Budina, Landsinger, Ruttová A.,Ruttová M., Zemanová T.,Košová K., Hronová T., Jurisová E.)
7.5. Setkání s olympioniky - J.Prskavec vede trénink našich žáků - od 10 - 12 fotbalové hřiště Dřísy
12.5. zájezd na MS v ledním hokeji O2 Aréna
13.5. Helpík - krajské kolo - Černošice - Mokrovousy ( M. Klement, P. Holeček, K.Košová, T.Hronová)
3.6. výstava Gateway to space - třídní učitelé vybírají 290 Kč od přihlášených žáků