Aktuality‎ > ‎Aktuality ZŠ‎ > ‎

Oficiální výsledky ropeskippingu - Kralupy n / V

přidáno: 12. 6. 2014 22:36, autor: Ivana Vávrová
  1. Třída chlapci

Pořadí

Jméno a příjmení

Základní škola

Počet přeskoků

1.        

Daniel Koš

ZŠ Veltrusy

104

2.        

Adam Klement

ZŠ Dřísy

86

3.        

Jakub Rejšek

ZŠ Dřísy

80

4.        

Jan Kubišta

ZŠ Václava Havla

68

5.        

Šimon Zavoral

ZŠ Václava Havla

61

6.        

Šimon Měřínský

ZŠ Václava Havla

54

 

 

 

 

 

  1. Třída děvčata

Pořadí

Jméno a příjmení

Základní škola

Počet přeskoků

1.        

Monika Kostková

ZŠ Dřísy

120

2.        

Tereza Chromá

ZŠ Veltrusy

100

3.        

Nela Bolardová

ZŠ Dřísy

94

4.        

Nikol Kúkola

ZŠ Chvatěruby

73

5.        

Barbora Točíková

ZŠ Václava Havla

66

6.        

Štěpána Staňková

ZŠ Veltrusy

63

7.        

Aneta Kramerová

ZŠ Václava Havla

52

 

 

 

 

 

 

  1. Třída chlapci

Pořadí

Jméno a příjmení

Základní škola

Počet přeskoků

1.        

Jakub Mališka

ZŠ Dřísy

82

2.        

Adam Vacek

ZŠ Václava Havla

79

3.        

Michal Kohout

ZŠ Václava Havla 

60

4.        

Radim Jakeš

ZŠ Chvatěruby

47

 

 

 

 


         2.Třída děvčata

Pořadí

Jméno a příjmení

Základní škola

Počet přeskoků

1.        

Kristýna Klimešová

ZŠ Veltrusy

149

2.        

Johana Malíková

ZŠ Václava Havla

133

3.        

Kristýna Kindová

ZŠ Dřísy

92

4.        

Aneta Pobišová

ZŠ Chvatěruby

78

5.        

Markéta Hanušová

ZŠ Václava Havla

77

6.        

Kateřina Vinšová

ZŠ Václava Havla

70

7.        

Tereza Růžičková

ZŠ Václava Havla

68

      7.

Andrea Lochmanová

ZŠ Veltrusy

68

8.        

Lucka Remešová

ZŠ Veltrusy

66

9.        

Kateřina Zálešáková

ZŠ Chvatěruby

65

10.    

Kristýna Zelinková

ZŠ Veltrusy

60

11.    

Iveta Kryštůfková

ZŠ Veltrusy

55

12.    

Sabina Baštová

ZŠ Veltrusy

47

13.    

Adéla Vlachová

ZŠ Veltrusy

39

 

 

 

 

 

 

 

 


  1. Třída chlapci

Pořadí

Jméno a příjmení

Základní škola

Počet přeskoků

1.        

Martin Dolejš

ZŠ Václava Havla

132

2.        

Jirka Volf

ZŠ Veltrusy

128

3.        

Alan Landsinger

ZŠ Dřísy

125

4.        

Tomáš Vorlíček

ZŠ Václava Havla

101

5.        

Filip Oklamčák

 

98

6.        

Matyáš Klement

ZŠ Dřísy

79

7.        

Štěpán Vrána

ZŠ Veltrusy

57

8.        

Daniel Pelikán

ZŠ Chvatěruby

56

 

 

 

 

 

 

3.Třída dívky

Pořadí

Jméno a příjmení

Základní škola

Počet přeskoků

1.        

Nikol Bystrá

ZŠ Dřísy

121

2.        

Tereza Šťastná

ZŠ Veltrusy

117

3.        

Markéta Zrubecká

ZŠ Veltrusy

116

4.        

Kateřina Šmídová

ZŠ Václava Havla

106

5.        

Veronika Nováková

ZŠ Dřísy

105

6.        

Kristýna Kupková

ZŠ Václava Havla

96

7.        

Natálka Volfová

ZŠ Veltrusy

91

8.        

Jana Kovářová

ZŠ Veltrusy

84

9.        

Kristýna Černá

ZŠ Chvatěruby

76

10.    

Štěpánka Málková

ZŠ Veltrusy

67

11.    

Nikola Klečková

ZŠ Václava Havla

65

12.    

Tereza Jirušová

ZŠ Václava Havla

56

13.    

Silvia Pařízková

ZŠ Václava Havla

55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.Třída chlapci

Pořadí

Jméno a příjmení

Základní škola

Počet přeskoků

1.        

Vojta Mládek

 

127

2.        

Adam Miřácký

ZŠ Václava Havla

126

3.        

Antonín Tintěra

ZŠ Dřísy

108

4.        

Matěj Sladkovský

ZŠ Veltrusy

85

5.        

Vojtěch Polách

ZŠ Václava Havla

37

 

 

 

 

 

4.Třída dívky

Pořadí

Jméno a příjmení

Základní škola

Počet přeskoků

1.        

Aneta Ruttová

ZŠ Dřísy

157

2.        

Adéla Jandová

ZŠ Veltrusy

155

3.        

Michaela Petrová

ZŠ Václava Havla

145

4.        

Klára Buncová

ZŠ Václava Havla

137

5.        

Kristýna Košová

ZŠ Dřísy

133

6.        

Klaudie Vitnerová

ZŠ Chvatěruby

129

7.        

Hana Štibingerová

ZŠ Veltrusy

127

8.        

Veronika Laurová

ZŠ Václava Havla

126

9.        

Michaela Ruttová

ZŠ Dřísy

125

10.    

Sára Hrdličková

ZŠ Veltrusy

117

11.    

Natália Karmanová

ZŠ Václava Havla

114

12.    

Gabriela Bžunková

ZŠ Václava Havla

113

13.    

Tatiana Zemanová

ZŠ Dřísy

112

14.    

Kateřina Hofmanová

ZŠ Václava Havla

107

15.    

Lucy Polášková

ZŠ Veltrusy

101

16.    

Lucka Filipová

ZŠ Václava Havla

95

17.    

Karolína Hollá

ZŠ Chvatěruby

90

18.    

Kačka Hlaváčková

ZŠ Veltrusy

89

19.    

Natálie Vlčková

ZŠ Chvatěruby

83

20.    

Natálie Kabrnová

ZŠ Chvatěruby

62

21.    

Daniela Sopčáková

ZŠ Veltrusy

57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.třída chlapci

Pořadí

Jméno a příjmení

Základní škola

Počet přeskoků

1.        

Michal Štibinger

ZŠ Veltrusy

143

2.        

Karel Srp

ZŠ Veltrusy

137

3.        

Jan Packa

ZŠ Veltrusy

135

4.        

Patrik Bolard

ZŠ Dřísy

118

5.        

Ondřej Hyka

ZŠ Dřísy

112

6.        

Dominik Reich

ZŠ Chvatěruby

102

 

 

 

 

 

5.Třída dívky

Pořadí

Jméno a příjmení

Základní škola

Počet přeskoků

1.        

Lenka Roubcová

ZŠ Chvatěruby

164

2.        

Petra Malíková

ZŠ Veltrusy

144

3.        

Natálie Zelenková

ZŠ Dřísy

130

4.        

Adéla Vrťatková

ZŠ Václava Havla

128

5.        

Tereza Budinová

ZŠ Dřísy

113

6.        

Nikola Konopková

ZŠ Václava Havla

95

7.        

Magdaléna Sedláčková

ZŠ Václava Havla

86

8.        

Tereza Dvořáková

ZŠ Václava Havla

76

 

 

 

 

 

 

 

MINITÝMY

MLADŠÍ:

Pořadí

Jméno a příjmení

Základní škola

Počet přeskoků

1.        

Ruttová, Ruttová, Zemanová, Košová

ZŠ Dřísy

104

2.        

Hrdličková, Jandová, Polášková, Štibingerová

ZŠ Veltrusy

94

3.        

Kindová, Nováková, Landsinger, Klement

ZŠ Dřísy

59

4.        

Kostková, Rejšek, Landsinger, Tintěra

ZŠ Dřísy

54

5.        

Karmanová, Hlaváčková, Filipová, Mládek

ZŠ Veltrusy

52

 

 

 

 

 

STARŠÍ:

Pořadí

Jméno a příjmení

Základní škola

Počet přeskoků

1.        

Zelenková, Budinová, Bolard, Hyka

ZŠ Dřísy

98

2.        

Malíková, Štorková, Packa, Karmanová

ZŠ Václava Havla

90

3.        

Loffelman, Branse, Hlaváček, Němeček

ZŠ Veltrusy

70

4.        

Roubcová, Tylová, Vlčková, Reich

ZŠ Chvatěruby

64

5.        

Pokorná, Helebrantová, Štorková, Joríková

ZŠ Veltrusy

51

 

 

 

 

 

TÝMY

Pořadí

Jméno a příjmení

Základní škola

Počet přeskoků

1.        

Hlaváček, Langr, Němeček, Tážová, Helebrantová

ZŠ Veltrusy

58

2.        

Vrťátková, Srp, Karhanová, Štibingerová, Malíková

ZŠ Veltrusy

53

3.        

 Ruttová M., Ruttová A.,Košová, Zemanová, Landsinger

ZŠ Dřísy

50

4.        

Pokorná, Kroupa, Joríková, Pokorná, Boldiš

ZŠ Veltrusy

48

5.        

Hrdličková, Jandová, Polášková, Štibingerová, Sopčíková

ZŠ Veltrusy

47

 

Comments