Noc s Andersenem - 23. 3. 2016

přidáno: 16. 3. 2016 9:42, autor: Ivana Vávrová
Noc s Andersenem ( akce spojená se spaním ve škole) se uskuteční 23.3.2016. Děti si přinesou podložku na spaní, spacák, zákl. hygienické potřeby,pyžamo + večeři ( bude uložena do ledničky, nezapomeňte krabičku podepsat). Sraz účastníků akce je v 17 hod ve škole. V případě příznivého počasí nás čeká stopovaná s úkoly v terénu ( vhodné sportovní oblečení nutností). V případě nepříznivého počasí se celá akce uskuteční v budově školy. Ráno je pro děti zajištěna snídaně ve škole a nejpozději do 7,40 opustí budovu školy. Pro pedagogy je běžný pracovní den, děti mají prázdniny.
Děti přinesou zítra t.j. 17.3. lístky s návratkou, neboť je třeba zjistit počet dětí na tuto akci. Lístky vybírají v pátek 18.3. třídní učitelé a budou předány p. uč. Klementové. Celá akce je pro děti dobrovolná.  IV