Páteční návštěva čertů bez tragických ztrát...

přidáno: 4. 12. 2015 20:26, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 5. 12. 2015 4:37 ]

Video YouTube

Páteční návštěva čertů bez tragických ztrát... :-)

4. prosince do naší školy zavítala vzácná návštěva – Mikuláš s andělem a dvěma čerty. Děti se ve třídách krčily, už když zaslechly zlověstné bušení na dveře a cinkání řetězů. Mikuláš s doprovodem nezapomněl ani na jednu třídu a děti se nestačily divit, co na ně všechno ví! Žáci museli zpytovat svědomí a pravdou je, že někteří měli tentokrát trochu namále. S ulehčením konstatujeme, že nakonec se celá akce obešla bez tragických ztrát a že žádného žáčka naší školy čerti neodnesli. Mikuláš dětem dokonce daroval adventní kalendáře, aby mohly sledovat, kolik dní ještě zbývá do příjezdu Ježíška. Uvidíme, jak to dopadne napřesrok. Ale pamatujme: čert nikdy nespí!