Lyžák ve Svobodě nad Úpou- reportáž od našich "novinářů "

přidáno: 15. 1. 2014 10:16, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 15. 1. 2014 10:18 ]
 V NEDĚLI 5.1. 2014 NAŠE ŠKOLA ODJELA VLAKEM DO SVOBODY NAD ÚPOU.
 UBYTOVALI JSME SE U PANA VRKOSLAVA A U PANÍ POPELKOVÉ. VŠICHNI JSME SE SEŠLI A ŘEKLI JSME SI, CO MÁME DĚLAT A CO NE.
 DRUHÝ DEN JSME HNED OTESTOVALI SJEZDOVKU- LYŽAŘI I BOBISTI. DRUHÝ DEN JSME SE ZAČALI UČIT LYŽOVAT. TŘETÍ DEN PRŠELO, A TAK JSME SE VYDALI DO JÁNSKÝCH LÁZNÍ. TAM JSME SE DOZVĚDĚLI, ŽE JE VÝSTAVA SKŘÍTKŮ VE SVOBODĚ NAD ÚPOU. NEŽ JSME SE VYDALI ZA SKŘÍTKY, KOUPILI JSME SI KRÁSNÉ POHLEDY.
 NA VÝSTAVĚ JSME SE SEZNÁMILI SE SKŘÍTKY KRAKOUŠI. KDO NEMĚL UKLIZENO,TOMU SNĚDLI ČEPICE, RUKAVICE, ŠÁLY A PUNČOCHÁČE. KDO MĚL VELKOU FANTAZII, MOHL NAKRESLIT KRAKOUŠE DO SOUTĚŽE. SAMOZŘEJMĚ NESMĚLA CHYBĚT SOUTĚŽ O NEJZPĚVNĚJŠÍ SOJKU KRAKONOŠE.
ABYCHOM SE POBAVILI , VYTÁHLI JSME NAŠE STOLNÍ HRY A HRÁLI JSME SI. PAK JSME SE NAVEČEŘELI A ŠLI SPÁT. BUDÍČEK -VSTÁVAT -JDEME UKLÍZET A SNÍDAT , BODOVÁNÍ NEPOČKÁ . KDO MÁ SMAJLÍKA ,MŮŽE SE JEN SMÁT. OBLÍKNOUT A JDE SE NA SJEZDOVKU! " LYŽAŘI A LYŽAŘKY , MÁME PRO VÁS SLALOM ! " ŠUP NA OBĚD A ODPOČINOUT SI , ČEKÁ NÁS DALŠÍ LYŽOVÁNÍ. POZOR POZOR!!! JEDEME Z KOPCE!! A JE TU ZASE VEČEŘE. ČTVRTÝ DEN JE PRYČ TAK RYCHLE. V SEDM PATNÁCT Z POSTELE!!! SNÍDANĚ A SBALTE SI!!!! V CUKRÁRNĚ SI ROZDÁME DIPLOMY A MEDAILE A JEDEME DOMŮ! NA NÁDRAŽÍ VE DŘÍSECH UŽ ČEKAJÍ NATĚŠENÍ RODIČE A SOUROZENCI.

TAK ZA ROK NA SHLEDANOU!!!!!!
                                                                                                                     V. NOVÁKOVÁ a K.KOŠOVÁ
viz video