KRPŠ – pozvánka na schůzi

přidáno: 12. 10. 2015 11:43, autor: Ivana Vávrová

Vážení rodiče,

srdečně vás zveme na schůzi KRPŠ  (Klub rodičů a přátel při ZŠ a MŠ Dřísy ), která se koná ve čtvrtek 15.10.2015, od 18:00 hodin ve školní družině.

KRPŠ funguje od roku 2012 a přispívá na různé školní a školkové akce ( hory, školka v přírodě, výlety, školní pomůcky či hračky … ). Peníze získáváme z akcí, které sami pořádáme, např.  Bazárek dětského oblečení, vánoční či velikonoční jarmark. Členy jsou rodiče dětí navštěvující dřískou ZŠ nebo MŠ a pracují zcela dobrovolně a zdarma. Členský příspěvek je 100,- / školní rok. Ve školním roce 2014-2015 jsme přispěli: 2500,- Kč na zimní ozdravný pobyt /2500,- na výlet MŠ za Indiány / 3000,- Kč MŠ na loučení s předškoláky /2400- Kč na ubytování soutěžní dvojice a pedagogický doprovod ve zdravotní soutěži Helpík 2015 v celorepublikovém kole. V předešlém roce jsme i díky štědrému sponzorskému daru pomohli financovat interaktivní systém v MŠ a školní družině  částkou 35000,- Kč. Budeme moc rádi, když nás podpoříte ať už osobně zapojením do našich akcí nebo finančně, dle vašeho uvážení.  V případě zájmu budou na schůzi k nahlédnutí bankovní výpisy a daňová přiznání za celou dobu existence tohoto sdružení.

Těšíme se na vás…  Za KRPŠ, Lenka Klementová - předsedkyně

at. Přijďte na schůzi a rozhodněte se, zda v tom pojedete s námi... Těšíme se na naše setkání. Za KRPŠ, Lenka Klementová - předsedkyně