KRPŠ děkuje...

přidáno: 22. 11. 2014 10:41, autor: Ivana Vávrová
V sobotu 22.11.2014 se ve školní jídelně opět peklo vánoční cukroví, které bude k zakoupení na jarmarku u příležitosti rozsvícení stromečku dne 29.11.2014. Výtěžek z prodeje jako vždy poslouží na různé akce školy či školky ve prospěch dětí.
Ráda bych touto cestou poděkovala následujícím spřízněným duším, které se pečení zúčastnily přímo nebo darovaly již napečené cukroví.
Za maminky dětí navštěvující místní ZŠ/MŠ: Zuzka Kopejsková, Petra Ruttová, Helena Andělová, Lucka Fabiánová, Romana Tesařová, Hanka Bystrá, Dana Nováková, Lenka Klementová, Monika Budinová a Romana Zelenková.

Za příznivce KRPŠ děkuji paní Ivaně Frajové, Ivaně Vávrové, Věře Boučkové, Ireně Králové, Marcele Podhorové, Katce Zubalíkové a Lence Krkavcové.

Atmosféra byla skvělá, nic jsme nepřipálily, dílo se podařilo .

Krásný adventní čas přeje za KRPŠ L. Klementová