Aktuality‎ > ‎Aktuality ZŠ‎ > ‎

Kroužky II. pololetí - final

přidáno: 29. 2. 2016 1:11, autor: Ivana Vávrová

Kroužky při ZŠ Dřísy pro II. pololetí školního roku 2015/2016

 

 

 

 

12:30 – 13:15

 

13:20 – 14:05

14:10 – 14:55

 

 

14:15 – 15:00

 

15:00 – 16:00

16:00 – 16:45

 

17:00 – 18:00

 

 

Pondělí

 

 

AJ – kroužek

D. Chalupová

Náprava - DYS

1. oddělení

(starší žáci)

 

2. oddělení

(mladší žáci)

D. Chalupová

 

 

TV – hodina

         pro 1. tř.

L. Klementová

 

 

 

Tanečky

- externě:

P. Zubalíková

 

 

 

 

Úterý

 

 

Informatika

P. Večerka

 

Informatika

P. Večerka

 

16:00 – 16:45

Přírodovědný

M. Gerencséry

 

Pohybový

manželé Rejškovi

 

 

 

Středa

 

 

TV – hodina

         pro 3. tř.

L. Klementová

15:00 – 16:00

Kurz šití

 

A. Olmrová

 

 

 

 

Čtvrtek

12:45 – 14:15 = 2 hodiny

Keramika – I. oddělení

Keramika – II. oddělení

(každý týden 2 hodiny)

M. Šulcová

 

TV – hodina

         pro 2. tř.

L. Klementová

 

 

 

Pátek

 

Akce školní družiny – kino, výstava, výlet,…..

 

 

 

Pondělí

Kroužek anglického jazyka (12 žáků)

 Čas: 12:30 – 13:15

Rejšek Adam, Budina Filip, Janečková Lucie, Tintěrová Anna, Bolardová Nela, Holeček Patrik, Rejšek Jakub, Vladyka Jakub, Krejza Matěj, Mališka Jakub, Holeček Petr, Zejman Erik.

 

Náprava – DYS (12 žáků = 2 oddělení)

1. oddělení: Chalpec Štěpán, Rejšek Jakub, Simon Filip, Kopejsková Lucie, Tintěra Štěpán, Zejman Erik. Čas: 13:20 – 14:05

2. oddělení: Budina Filip, Janečková Lucie, Košová Anna , Krumphanzlová Adéla, Tintěrová Anna,

 Čas: 14:10 – 14:55                                                                                                               Bolardová Nela.

 

Úterý

Informatika – 2 oddělení  (21 žáků)

1. třída: Líšková Sofie, Mališka Václav, Rejšek Adam

3. třída: Bartoš Daniel, Fabián David, Holeček Patrik, Chlapec Štěpán, Klement Adam, Krejzar Václav, Rejšek Jakub, Simon Filip, Vladyka Jakub

4. třída: Krejza Matěj, Mališka Jakub

5. třída: Bystrá Nikol, Holeček Petr, Klement Matyáš, Landsinger Alan, Tesařová Lucie, Zejman Erik, Nováková Veronika.

 

Přírodovědný kroužek  (9 žáků)

Nováková Adéla, Janečková Lucie, Krumphanzel  Samuel, Krumphanzlová Adéla, Košová Anna, Hroníková Nicola, Hroníková Charlota, Nováková Veronika, Tesařová Lucie.

 

Pohybový kroužek (7 žáků)

Rejšek Adam, Bartoš Daniel, Fabián David, Rejšek Jakub,  Krejza Matěj, Tintěra Štěpán, Zejman Erik.

 

Středa

Tvořivé ručičky  (10 žáků)

Andělová Anna, Nováková Adéla, Rejšek Adam, Janečková Lucie, Košová Anna, Krumphanzlová Adéla, Sladkovský Filip, Kopejsková Lucie, Nováková Veronika, Tesařová Lucie.

 

Čtvrtek

Keramika  -  2 oddělení, střídá se po týdnu : 2-hodinový kroužek  ( 15 žáků)

1. třída: Andělová Anna, Kuzmenko Martin, Líšková Sofie, Ratkovská Adéla, Rejšek Adam,

               Vopat Filip

2. třída: Budina Filip, Janečková Lucie, Krumphanzl Samuel, Mališka Václav, Sladkovský Filip

3. třída: Staňková Claudie, Vladyka Jakub

4. třída: Krejza Matěj

5. třída: Tintěra Štěpán

 

 

 

Comments