Kam spěje naše škola?

přidáno: 28. 4. 2013 8:06, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 29. 4. 2013 9:52 ]
Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem: Výsledky přijímacího řízení
      Ke studiu ve školním roce 2013/2014 bylo přijato do 1. ročníku nižšího stupně  osmiletého studijního cyklu 26 uchazečů. Celkový počet zájemců, kteří se zúčastnili přijímacího řízení  bylo  111.
Žák naší ZŠ – Vojtěch KINDA – také skládal v pondělí 22. dubna 2013 písemné zkoušky na tuto střední školu. Zkoušky měly 3 okruhy: český jazyk, matematika a obecné studijní předpoklady.  Po vyhodnocení   testů  a sečtení všech získaných bodů obsadil krásné  4. místo a je na tuto střední školu přijat. Celá pátá třída mu v pondělí držela palce a moc mu tento úspěch přejeme.
„Ať  se  Ti  Vojto na nové škole líbí a daří. To Ti  přejí  spolužáci z pětky i Tvá třídní učitelka!“    DCH
 Poznámka ředitelky školy Mgr. Ivany Vávrové:
Snad bude výše uvedená zpráva odpovědí pro některé rodiče, kteří hledají po obci odpověď na otázku " Kam naše škola spěje? "Je mi velice líto, že nevidí a neocení úspěchy a snahu svých dětí v soutěžích ( Helpík, Nobel 2013, mezinárodní projekt Živá voda) či jejich vzornou reprezentaci školy na veřejnosti. Pokud někdo z rodičů pochybuje o mé aprobaci učitelky 1.stupně ZŠ, v ředitelně školy je k nahlédnutí můj vysokoškolský diplom z PeF UK Praha - obor učitelství 1.stupeň (specializace tělesná výchova). Studium bylo ukončeno v roce 1982, v roce 2012 jsem ukončila na PeF UK Praha dvouleté studium Školský management. Domnívám se, že mám tedy dostatek praxe a zkušeností k tomu, abych posoudila kvalitu a úroveň výuky na naší škole, za kterou zodpovídám.
Případné stížnosti směřujte, prosím , přímo k ředitelce školy či do schránky důvěry u hlavního vchodu. Děkuji Mgr.Ivana Vávrová