Interaktivní výuka v ŠD a MŠ, projektový den

přidáno: 7. 10. 2014 9:16, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 7. 10. 2014 10:10 ]
Díky sponzorskému daru KRPŠ byla zavedena interaktivní výuka nejen do všech tříd, ale i do MŠ a ŠD. Využívá se zde interaktivních programů z dopravní výchovy , prvouky či geometrie. Ani ti nejmenší nemají problémy s využitím ICT ve výuce. KRPŠ ještě jednou velice děkujeme .
                                                                                                                                                                                viz video
Dne 8.10. se uskuteční na naší škole projektový den Plody podzimu. Vyučování je 4 vyuč. hodiny. Je vyhlášena soutěž o nejzajímavější plod podzimu. Žáky čeká vycházka do podzimní přírody ( prosíme o vhodné oblečení a obuv), tvoření, vytváření prezentací či interaktivní výuka. Výstupem celého našeho snažení bude výstavka Plod roku na obecním úřadu. Pro veřejnost bude přístupná v době voleb. Srdečně Vás zveme.