INFORMACE KE ŠKOLE V PŘÍRODĚ

přidáno: 6. 5. 2019 1:29, autor: Kateřina Opatová   [ aktualizováno 6. 5. 2019 2:09 ]
Termín: 23. – 27. 6. 2019
Místo: Pec pod Sněžkou, Chata Milíře (www.chatamilire.cz)
Adresa: Chata Milíře, Pec pod Sněžkou 105, 542 21, Pec pod Sněžkou
Strava: v místě ubytování je zajištěna 5x denně strava + pitný režim po celý den, v neděli začínáme obědem, ve čtvrtek končíme obědem.
Účastníci: celá škola

Cena: zaplacena záloha 2000 Kč, doplatek za dopravu činí 600 Kč (uhradit v hotovosti u paní hospodářky nebo na bankovní účet VS 12345 do 31. 5. 2019) + kapesné dle uvážení rodičů. Vyúčtování bude provedeno na začátku školního roku (žákům 5. ročníku budou peníze zaslány na účet rodičů).

Odjezd v neděli 23. 6. od školy v 9:00, sraz v 8:30. Na cestu zabalte dětem svačinu, pití. Odjezd z Pece ve čtvrtek ve 13:30, návrat cca 16:30 – 17:00.

S sebou:

- letní i teplejší oblečení – mikina, lehká bunda, kalhoty
- kšiltovka/klobouk/šátek – pokrývka hlavy
- plavky
- pyžamo
- pláštěnka, nepromokavé boty
- hygienické potřeby
- menší batůžek
- plastovou láhev na pití
- sluneční brýle
- opalovací krém
- přípravek proti klíšťatům
- přezůvky
- sportovní obuv
- penál s vybavením, blok
- baterku (čelovku)
- drobné společenské hry (př. karty, pexeso)

Je v plánu výstup na Sněžku – je nutné dětem zabalit vhodné sportovní oblečení a obuv!

Mobilní telefony si mohou vzít děti s sebou na Vaši vlastní zodpovědnost. Vyučující nezodpovídají za ztráty či rozbití mobilních telefonů. Používání mobilních telefonů bude dětem umožněno pouze v době osobního volna. Žáci se celou dobu trvání školy v přírodě řídí školním řádem. O tom, jak ŠVP probíhá, budete informování na webových stránkách školy.

Při odjezdu odevzdat: kopii průkazu zdravotní pojišťovny, posudek o zdravotní způsobilosti (pokud jste odevzdávali na začátku školního roku, další potvrzení není nutné, platí vždy na rok), potvrzení o bezinfekčnosti, které musí mít datum dne odjezdu – vložte vše, prosím, do jedné obálky označené jménem dítěte. Případně do obálky přiložte i informace o užívaných lécích, alergiích, dalších potížích atd. Všechny léky je nutné odevzdat se jmenovkou dítěte p. uč. Staňkové, děti nesmí mít žádné léky u sebe! V případě, že dítě trpí nevolnostmi v autobuse, nezapomeňte odevzdat i tyto léky.