I. Dřísské OH

přidáno: 29. 5. 2013 7:20, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 29. 5. 2013 10:27 ]

Ve středu  29.5. 2013 byly zapálením olympijského ohně ( R. Klementová, T. Kristlíková, V.Kinda ) zahájeny 1.Dřísské OH.
Na startovní čáře stanuli sportovci z Mexika (III. třída) , USA ( I. třída), Austrálie (V. třída), Řecka ( II.třída) a Japonska (IV třída).
Nejen úbory a vlajky, ale i sportovní výkony svědčily o svědomité přípravě na tuto akci. Veškeré výkony byly hodnoceny podle tabulek OVOV ( projekt Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů, který zaštiťuje R.Změlík a R.Šeberle). Po důkladném sčítání bodů si putovní pohár odneslo Mexiko ( III. třída). Nejvíce bodů pro svou " vlast " získala M.Ruttová, A.Ruttová,K.Košová, D. Rauš a nejvšestrannější sportovec celé školy V. Rejšek. Jména medailistů najdete v přiložených tabulkách s výkony, stejně jako bodový zisk žáků jednotlivých tříd .
Děkujeme paní učitelkám za svědomitou přípravu žáků na OH a plnění funkce rozhodčích, rozhodčím L. Klementové, A. Vladykové za vydatnou pomoc při přípravě i sportování, p. školníkovi a panu Mališkovi za přípravu a úklid sportoviště, KRPŠ za sponzorování cen a žákům za sportovní výkony v duchu fair play.
Atmosféru OH můžete shlédnout na videu.                     IV