Hodnocení zimního ozdravného pobytu

přidáno: 24. 1. 2015 12:42, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 25. 1. 2015 10:32 ]
Zimní ozdravný kurz splnil svůj cíl. Všichni účastníci se naučili lyžovat, zdokonalili svou techniku lyžování. Bez maminek si poradili se zimním oblékáním,obouváním do lyžáků i "přiměřeným" úklidem. Starší děti pomáhaly mladším a všichni bez problémů dodržovali režim dne. Žáci svou kázní a chováním vzorně reprezentovali školu i obec.Velké poděkování si zaslouží i pedagogický doprovod ( Mgr. H. Kubelková, zdravotnice L. Klementová a p. R.Tesařová) a vedoucí chaty Metaz . Jejich péče o děti byla nadstandartní. A teď už zbývá zavzpomínat nad tabulkou výsledků ze závodů a videem na Morsea, Tučňáky a uplynulé dny,strávené v Jizerských horách.

Video YouTube

ĉ