Helpíkův pohár ve Dřísech

přidáno: 21. 2. 2015 0:17, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 22. 2. 2015 9:19 ]

V pátek 20. února na naší škole proběhlo školní kolo zdravotně – výchovné soutěže Helpíkův pohár.

V průběhu 3 vyučovacích hodin se žáci dozvěděli, jak správně volat na tísňovou linku, co dělat s pacientem v bezvědomí a jak správně resuscitovat.  Na závěr si žáci napsali znalostní test. Na jeho základě byly vybrány postupující dvojice do krajského kola, které proběhne začátkem května v Praze. Test se psal ve dvojicích a měl 20 otázek.

Postupující dvojice jsou:  M. Klement + P. Holeček, T. Hronová + K. Košová, A. Ruttová + A. Tintěra.

Blahopřejeme a věříme, že se vám bude dařit i v dalším kole.

Na tuto akci přispěl každý žák 50 Kč ( účastníci ZOP hradili ze zbylých peněz, tj. zůstává jim na kontě ještě 55 Kč).  DCH

VIZ VIDEO

Video YouTube