Hash kódy

přidáno: 1. 2. 2015 10:33, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 1. 2. 2015 10:34 ]
Vážení rodiče,
vaše děti obdržely spolu s pololetním vysvědčením i vysvědčení sportovní. Naleznete zde srovnání jejich sportovních výkonů s ostatními dětmi ve stejné věkové kategorii, které jsou taktéž zapojeny do tohoto projektu.
Pokud by Vás zajímalo podrobnější  hodnocení Vašeho dítěte, je možné jej získat na www.ceskosportuje.cz/sazkaolympijskyviceboj, kde je nutné zadat jméno dítěte + Hash kód. Ten je přiřazen každému žákovi a může být předán pouze zákonnému zástupci. Výsledky nejsou veřejné. Naleznete zde i DIPLOM Vašeho dítěte ke stažení a vytisknutí.
V případě zájmu o Hash kód kontaktujte garanta projektu Lenku Klementovou ( mailem, SMS nebo osobně ).
                                                                                                                                       Lenka Klementová, garant 2.2.2015