Fotbalový turnaj Chlumín 18. 6. 2019

přidáno: 19. 6. 2019 3:48, autor: Kateřina Opatová
S velikým potěším Vám chci sdělit, že naši žáci obhájili vítězství ve fotbalovém turnaji ve Chlumíně s plným počtem bodů (všechny jsme porazili) a s úžasným celkovým skóre 29:1.

Složení našeho týmu: I. třída - Jirka Novák, Jakub Anděl. II. třída - David a Marek Zelenkovi, Tobiáš Hájek. III. třída - Petr Jirásek, Dominik Staněk. IV třída - Filip Vopat, Adam Rejšek a V. třída - Filip Budina a Filip Sladkovský. Dále naše dvě roztleskávačky ze II. třídy - Gábina Janečková a Karolína Mederosová. Také tím jsme všem vytřeli zrak :-) A v neposlední řadě asistentka a zdravotnice Věrka Staňková.

Největší radost mám z našeho týmového a fotbalového výkonu. Nebyla to jen kopaná, ale hlavně krásné akce s hezkými zakončeními. Nejlepšímu střelci Filipu Sladkovskému se 13 brankami těsně unikla o jeden gól cena pro nejlepšího střelce turnaje, ale i tak klobouk dolů. Dále se na gólech podíleli: David Zelenka - 5 gólů, Adam Rejšek - 4 góly, Petr Jirásek - 3 goly, Filip Budina také 3 góly a Filip Vopat 1 gól.

Příští rok budeme útočit na zlatý hattrick. Máme s kluky pěkně našlápnuto!

Sportu zdar a díky všem rodičům za to, že své děti vedete k jakémukoliv sportu.
Ladislav Jupa, tělocvikář