Duhová pohádka - 19. 9. 2014

přidáno: 22. 9. 2014 9:21, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 22. 9. 2014 9:22 ]
Žáci celé naší školy shlédli v pátek v tělocvičně školy divadelní představení Duhová pohádka.
Činoherní pohádka s loutkami pro děti od 3 do 10 let o tom, jak sluníčko udělalo barvy, a měsíc si vytrucoval hvězdičky, jak vznikla kuřata a po nich slepice, a potom i všechna další zvířata. A hlavně, jak vznikl soucit, ochrana a péče a snaha udělat svět hezčím, což je moc dobře, protože jinak by tu nikdo nebyl rád…
Představení vzniklo podle krásného literárního textu spisovatelky Daniely Fischerové a bylo  proloženo řadou písniček. Děti z MŠ i ZŠ si představení užily, částečně se do vlastní pohádky i zapojily. Zeptejte se jich, rády vám budou doma vyprávět. Můžete se přitom společně podívat i na několik fotek z vlastního představení. D.CH.