Duatlon - Dřísy 21.9.2014

přidáno: 22. 9. 2014 6:31, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 22. 9. 2014 10:55 ]

Zářijový den, neděle 21.9.2014, se ve Dřísech nesl v duchu sportovního nadšení a maximálních fyzických výkonů. Proběhl  1. ročník dříského DUATLONU, jehož organizace se ujala naše ZŠ a MŠ spolu s ředitelem závodu panem Pscherou.  Ačkoli počasí s námi hrálo hru „ Kdo z koho „  a chvílemi to vypadalo, že brzy přijde potopa, nikdo závod nevzdal a všichni přihlášení se postavili na start. Výkony žáků byly maximální a hodny obdivu všech fanoušků. Sem tam padla slzička při nedokončeném závodu, nicméně každý si zaslouží hluboký obdiv za svou odhodlanost a odvahu pustit se do tak těžkého závodu.

Celkem se zúčastnilo 53 závodníků.  Z naší školy se na medailových pozicích umístilo celkem 8 žáků                      (  3 dívky a 5 chlapců ).

Velice nás potěšila účast sportovních nadšenců z jiných obcí: Panenské Břežany, Tuháň, Kly, Praha 8, Praha 2, Lysá nad Labem, Nymburk, Zdiby, Sudovo Hlavno, Kostelní Hlavno , Lhota, Kostelec nad Labem , Hlavenec, Brandýs nad Labem.

Blahopřejeme všem oceněným a věříme, že se za rok sejdeme opět v hojném počtu.    LK                    SPORTU ZDAR ! ! !

viz výsledková listina, video
Ĉ