Dřísan RACE

přidáno: 11. 9. 2019 5:42, autor: Monika Sulcova   [ Aktualizováno 25. 9. 2019 4:22 uživatelem Kateřina Opatová ]
Vážení rodiče,

v pátek 13. 9. 2019 škola pořádá závody Dřísan race, kterých se bude účastnit celá škola. Tento den se neučíme, ani se nejede na plavání. Náhradní termín na plavání je 15. 11. 2019.

Začátek je v 8:00 a pro závodníky je konec cca ve 13:00. Ranní i odpolední družina funguje bez omezení, děti přijdou do školy normálně na 1. VH, přesuneme se společně. Nezávodníky je možné vyzvednout dle jejich rozvrhu ve škole, závodící děti budou končit až kolem 13.00 hod!!

Ty děti, které závodí, budou potřebovat boty na běhání a sportovní oblečení. Prosíme, abyste všechny děti adekvátně oblékli. Děti, které nezávodí budou fandit.

Uvítáme i účast dospělých jak při organizaci, tak i při fandění.

Občerstvení pro děti je zajištěno zdarma. K dispozici bude ke svačině párek v rohlíku a nápoje.