Do nového roku.....

přidáno: 2. 1. 2015 5:18, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 2. 1. 2015 5:36 ]
  • ...vstoupíme radostně a s novými předsevzetími do školy dne 5.1.2015. Opět nám zazvoní v 7,40. Upozorňujeme na nutnost včasných příchodů - nejpozději v 7,30. Pozdní příchody po zvonění budou zapisovány a při jejich pravidelném opakování budou vyvozena opatření dle Školního řádu.Soustavné narušování začátku vyučovacích hodin nepřispívá k pohodě učitelů ani žáků.
  • 8.1.2015 se konají třídní schůzky. Úvodní setkání proběhne v jídelně školy v 17 hod.,dále budou následovat třídní schůzky v kmenových třídách. Na programu je především prospěch žáků za 1.pololetí a příprava na zimní ozdravný pobyt.
  • Nezapomeňte ( pokud jste již neodevzali)  na lékařská potvrzení a potvrzení o seřízení lyží.
  • Dále upozorňujeme na povinnost rodičů omluvit nepřítomnost dítěte ve škole do 3 pracovních dnů.
  • Kroužek AJ ( Bc. D.Chalupová) bude probíhat opět dle původního rozvrhu - tj. v pondělí.
  • Kroužek Keramiky  I.skupina se uskuteční ve středu dle rozvrhu, ve čtvrtek kroužek z důvodu třídních schůzek odpadá ( bude nahrazen dle pokynů Mgr. H. Kubelkové)
  • Vzhledem k zimnímu ozdravnému kurzu 16.1. - 23.1. 2015 se uskuteční zápis do 1.třídy až 3.2.2015
  • Rodičům i žákům budoucí 1. třídy budou otevřeny Dveře školy na základě individuální žádosti na tel.školy ve dnech 26. - 30.1.2015 od 13,30 - 16 hod ( tento čas lze přispůsobit individuální žádosti)

V závěru výše uvedených informací mi dovolte, abych Vám ještě jednou popřála jménem všech zaměstnanců ZŠ a MŠ Dřísy hodně zdraví, štěstí a pohody v novém roce a podělila se s Vámi o úryvek mailu, který jsem obdržela dne 31.12.2014 (po listopadové návštěvě našich žáků 3.-5.třídy na dopravním hřišti Mělník)

Cituji:

"Zároveň je mi milým potěšením vyřídit pochvalu naší vyučující paní Ludmily Hýskové dětem i paní učitelce, která je připravovala v rámci dopravní výchovy doposud, neboť paní Hýsková hodnotila jejich připravenost jako velice dobrou a i chování jako výborné. Věřte mi, že ne u všech škol je toto možné říci, proto velice ráda chválím Vaše žáky."

Krásný vstup do roku 2015 a jen vše nej Vám, učitelům i žákům přeji a jsem s pozdravem

Bc. Irena Podivínská, DiS.

manažerka prevence kriminality

veřejný opatrovník, přestupková agenda

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví
                                                                                                                                         Mgr. Ivana Vávrová, ředitelka školy