Den pátý - zdokonalování

přidáno: 7. 1. 2016 9:30, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 7. 1. 2016 11:40 ]
Po odpočinkovém dni jsme se po družstvech rozdělili na dvě různé sjezdovky. Pokročilejším sjezdařům se rozjel vlek na větší sjezdovce u Arniky, takže po dopoledním rozpačitém rozjezdu si nakonec odpolední lyžovačku pěkně užili. Náhodně proběhla kontrola našich dětí a instruktorek od České školní inspekce a s hrdostí oznamujeme, že jsme dostali velikou pochvalu za odpovědné vedení týmu, za solidaritu mezi dětmi a za dodržování pravidel bezpečnosti na sjezdovce. Máte tedy děti opravdu v dobrých rukách. Začátečníci již sjíždějí samostatně malou sjezdovku, jízda na vleku jim nedělá žádné potíže. Moc je chválíme a Vy se těšte na jejich barvitá vyprávění..:-) Videozáznamy máme pořízeny, budou se zpracovávat po příjezdu. Dnes po večeři proběhne přednáška Horské záchranné služby. Zítra se s horami rozloučíme soutěžemi na lyžích a celodenním pobytem v areálu Severáku. Pan správce se nabídl s donáškou teplého oběda až ke sjezdovce, odpočinek proběhne v herně u Arniky. Odpoledne se pomalu ale jistě začneme balit domů. My Vám ty diplomy a děti přivezeme !!! :-):-):-).