Den čtvrtý - Mimoni na výletě

přidáno: 6. 1. 2016 5:42, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 6. 1. 2016 5:51 ]
Probuzení do čtvrtého dne pobytu na horách bylo o půl hodinky dříve než obbvykle a to proto, že již v osm hodin jsme ski-busem vyráželi na výlet do muzea hraček DETOA v Jiřetíne pod Bukovou. Na 9:00 hodinu byla objednána prohlídka a poté si děti v dílničce vyráběly vlastní hračky ze zakoupených sáčků s komponenty.Na tento výlet( vstupné + sáček na výrábění ) přispěla škola spolu s KRPŠ. Kreativní dopoledne všechny bavilo, fantazie jela na plné obrátky a děti měly ze svých výtvorů velikou radost. V místním krámečku si nakoupily drobné dárky. Odpoledne bude plné sněhových radovánek v blízkosti chaty. Večer očekáváme hvězdy ze Superstar a z přehlídkových mol. Už se moc těšíme na originální vystoupení našich umělců.