Cestujeme za předvánočním kouzlem Solné komory a na čertovský průvod

přidáno: 8. 10. 2013 11:13, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 8. 10. 2013 11:15 ]
Jednodenní poznávací zájezd
Kdy: 7. 12. 2013 (sobota)
Cena: 890,- Kč (děti do 15 let)
990,- Kč (pro všechny nad 15 let)

Program:
Odjezd v ranních hodinách (bude ještě upřesněno).
Prohlídka Bad Ischlu – lázeňské městečko s Císařskou vilou, procházka vánočním trhem.
Prohlídka St. Wolfgangu – malebné městečko na břehu stejnojmenného jezera, procházka vánočním trhem.

Možné je také navštívit malebné městečko Hallstatt.
Bad Goisern – 19.30 hod. čertovský průvod Krampuslauf, průvod asi 800 čertů.
Návrat v nočních hodinách.
Cena zahrnuje dopravu busem zahraniční výroby, doprovod průvodce, cestovní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti za škodu a stornovacích poplatků).
Cena je kalkulována na minimální počet 40 platících účastníků zájezdu a nezahrnuje vstupné (např. Císařská vila je velice krásná. V případě zájmu lze zajistit prohlídku, která trvá asi 1 hodinu).
S kým jedeme: CK CVA Mgr. Marta Lisová
Žáci musí mít platný cestovní pas¨

Závazné přihlášky přijímá Bc. Dagmar Chalupová
Zde odstřihnout:
-------------------------------------------------------------------------
Závazná přihláška pro účastníka zájezdu.

Účastníci zájezdu, popř. jejich zákonní zástupci, tímto souhlasí, aby Mgr. Marta Lisová, Cestovní kancelář a CVA zpracovávala jejich osobní údaje pro účely organizace zájezdu – objednaných služem v cestovním ruchu: pojištění, vstupy, atd., v rozsahu ve smlouvě uvedeném, a to v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů.

Jméno:                         Příjmení:
Třída:                           Bydliště: