7. 5. 2014

přidáno: 6. 5. 2014 6:47, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 6. 5. 2014 6:48 ]
Ve středu 7.5. odpadá kroužek keramiky - skupina mladších žáků z důvodu přípravy na Den matek. Kroužek bude nahrazen v jiném termínu .
Den matek bude zahájen ve středu 7.5. v 16 hod v tělocvičně školy kulturním pásmem. Dále bude oslava pokračovat na školní zahradě posezením s opékáním vuřtu. Toto občerstvení naší škole sponzorsky věnovalo Řeznictví - Matek Kostelec n / L a je určeno pro všechny účastníky oslavy. Vidlice na opékání zapůjčí OÚ Dřísy.  Děkujeme touto cestou sponzorovi a všem, kteří se na přípravě této akce podílejí. Těšíme se na Vás.
Žáci, kteří se této akce s rodiči nezúčastní, si nezapomenou po vyučování vyzvednout u třídních učitelů vlastnoručně vyrobený dárek pro svou maminku.