4. 5. 2017 - Mezinárodní konference v Bratislavě

přidáno: 6. 5. 2017 11:08, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 6. 5. 2017 11:40 ]
Dne 4. 5. 2017 se v Bratislavě pod záštitou Ministerstva školství, vědy, výzkumu a sportu Slovenské republiky konala Mezinárodní konference školních knihoven. Díky úspěchu v projektu "Záložka do knihy spojuje školy " přijala osobní pozvání k účasti na této významné události ředitelka školy Mgr. Ivana Vávrová a vedoucí čtenářského klubu Mgr. Marie Toncrová.
V Univerzitní knihovně v Bratislavě byly při přednášce R.Cenigové ze Slovenské pedagogické knihovny v Bratislavě prezentovány ukázky práce našich žáků, při přednášce Pavlíny Bačové z Knihovny Jiřího Mahena z Brna byl využit náš videozáznam z výše jmenovaného projektu.
Konference nám zároveň přinesla nové inspirace i nová přátelství.
Jsme nesmírně potěšeni, že úspěchy našich žáků i učitelů důstojně reprezentují  školu a obec i za hranicemi naší republiky. IV