3. ročník Mistrovství Kralupska - ropeskipping

přidáno: 5. 6. 2014 12:30, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 9. 6. 2014 1:15 ]
Naši žáci se dne 5.6.2014 již zúčastnili soutěže v ropeskippingu ( skákání přes švihadlo ) a stejně jako loni i letos byli náramně úspěšní. Počasí nám přálo, nálada byla fantastická a všichni ze sebe vydali maximum. Tomu odpovídá i počet medailí, který je úctyhodný. Bez medaile neodjel nikdo a z toho máme velikou radost. Celkem jsme dovezli 15 medailí. Všem žákům děkujeme za poctivý celoroční trénink a za výbornou reprezentaci naší školy.

Rozpis kategoríí a umístění
Kategorie jednotlivci:  11 medailí
1.tř. – Nela Bolardová ( 3.místo ), Monika Kostková ( 1.místo ), Jakub Rejšek ( 3,místo ) a Adam Klement ( 2.místo)
2.tř. – Kristýna Kindová ( 3.místo ), Jakub Mališka ( 1.místo )