1. DŘÍSKÝ SEDMIBOJ - meziškolní

přidáno: 21. 6. 2014 14:02, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 24. 6. 2014 11:14 ]
V pátek, 20.6.2014, se uskutečnil  1. Dříský sedmiboj . S radostí jsme přivítali soutěžní týmy ze ZŠ Libiš a ze ZŠ Chlumín. Slavnostního zahájení se ujala starostka obce Dřísy paní Ivana Frajová.  Slavnostní oheň sedmiboje byl zapálen  v 9:00 hodin.  Tuto čestnou  úlohu bravurně zvládla naše žákyně Natálie Zelenková.
O medaile se bojovalo v sedmi disciplínách: Přeskoky přes švihadlo snožmo, trojskok z místa,hod kriketovým míčkem, leh-sedy, dribling, hod medicimbalem, sprint na 60 m.
Všichni soutěžící dali do boje maximum. Podporovali se, fandili si a celkově panovala skvělá sportovní atmosféra. Nikoho neodradilo ani chladnější počasí, každého hřálo nadšení,  případně teplý čaj.
Velké poděkování patří paní učitelkám z účastnických škol paní uč. Kubešové ze ZŠ Libiš a paní uč. Frankové ze ZŠ Chlumín za přijetí výzvy a bezvadnou náladu, dále všem rozhodčím, fanouškům z dříské školy a mateřské školy, panu Královi za pohoštění a samozřejmě paní starostce, která po rozdání medailí a darů slavnostně ve 12:15 uhasila olympijský oheň a letošní hry prohlásila za ukončené.

Gratulujeme všem týmům k medailím a těšíme se příští rok na shledanou J  LK

Výsledky:

3. místo   s celkovým počtem bodů 14 020 patří:

CHLUMÍN  a jejímu reprezentačnímu týmu ve složení:  Jára Srch,  David Pešta, Anna Leová, Petr Mikoláš, Lukáš Zachara, Petr Koběluš, Lukáš Řehák a Denis Švec.

Nejúspěšnějším reprezentantem tohoto týmu byl vyhlášen PETR KOBĚLUŠ s  2 660 body.

2. místo s celkovým počtem bodů 18 550 patří:

ZŠ LIBIŠ a jejímu reprezentačnímu týmu ve složení: Jan Protivanský, Jan Šimon, Vojtěch Pacholík, Tereza Pavlová, Barbora Holubová, David Šafrata, Adam Tůma, Jan Trédl, Štefan Chromjak a Natálie Ryšlavá.

Nejúspěšnějším reprezentantem tohoto týmu byl vyhlášen JAN ŠIMON s  2 320 body.

1. místo s celkovým počtem bodů 19 400 patří:

ZŠ DŘÍSY  a jejímu reprezentačnímu týmu ve složení: Natálie Zelenková, Aneta Ruttová,   Michaela Ruttová, Petr Řehák, Dominik Polák, Kristýna Košová, Tatiana Zemanová, Alan Landsinger, Patrik Bolard a Erik Zejman.

Nejúspěšnějším reprezentantkou  tohoto týmu byla vyhlášena  NATÁLIE ZELENKOVÁ s 2 930 body.