11. 6. 2015 Mistrovství Kralupska v ropeskippingu

přidáno: 14. 6. 2015 12:42, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 15. 6. 2015 20:08 ]

Ve čtvrtek 11.6.2015 vyrazila dříská švihadlová výprava do Kralup nad Vltavou a po hlavě se vrhla do boje o cenné kovy. Velké nasazení spojené s pevnou vůlí se vyplatilo, děti se umístily celkem 13krát.  Z každé třídy jsme měli zástupce na vítězných stupíncích. Přálo nám i počasí, v minulých ročnících byla úmorná vedra, letos sluníčko průběžně schovávaly mraky a tak byl dopolední pobyt na soutěžní ploše snesitelnější.  Děkujeme všem dětem za bojovnost a za skvělou reprezentaci naší školy. Medailistů upřímně blahopřejeme!

A jak se komu dařilo……….? V závorkách je uveden počet přeskoků.

Kategorie „ jednotlivci“

3. místo: Anna Košová ( 78 ), Václav Krejzar ( 104 ), Michaela Ruttová ( 144 )

2 místo: Jakub Rejšek ( 106 ) , Veronika Nováková ( 142 ), Alan Landsinger ( 149 ),

Antonín Tintěra ( 141 ), Aneta Ruttová ( 170 )

1.místo:  Václav Mališka ( 80 ), Jakub Mališka ( 140 )

Kategorie „ minitýmy „

2.místo: složení: David Šarše, Antonín Tintěra, Eliška Jurisová a Tatiana Zemanová ( 123 )

1.místo: složení: Kristýna Košová, Tereza Hronová, Aneta Ruttová a Michaela Ruttová ( 137 )

Kategorie „ velký tým „

1.místo: složení: Kristýna Košová, Tereza Hronová, Aneta Ruttová, Michaela Ruttová a Tatiana Zemanová ( ?  - omlouvám se, nemám zapsáno)

No, není to nádhera, mít ve škole kupu šikovných dětí ?

viz videoklip

Video YouTube