Aktuality‎ > ‎Aktuality ŠD‎ > ‎

Hola, hola...družina nás volá

přidáno: 2. 10. 2017 20:58, autor: ivana.vavrova2@zsdrisy.cz   [ aktualizováno 7. 11. 2017 5:41 ]
   Prázdniny jsou pryč a my jsme zpátky ve školní družině. Naše složení se trochu změnilo a tak jsme mezi sebe přivítali spoustu nových žáčků. Při společně stráveném čase jsme se vzájemně poznali, našli si nové kamarády, které jsme naučili „Pravidla a zásady školní družiny“. Novinkami ve školní družině je nová paní vychovatelka Viera Staňková, která má na starosti první oddělení, a nové prostory, které jsou určeny pro druhého oddělení.

    Během září jsme si nejdříve povídali o tom, jak jsme prožili letní prázdniny. Následně jsme každý namaloval a představil svého nejlepšího kamaráda. Nezapomněli jsme ani na ruční tvoření a vyrobili jsme krásné obrázky hroznů vína. Ty jsme pak odnesli na Obecní úřad do Dřís a Konětop, kde si je můžete prohlédnout. Samozřejmostí pro nás byla i práce na zahrádce. Sesbírali jsme vše, co se na našem políčku letos urodilo a také jsme připravili zahrádku za zimu. Věřte, že to není jednoduchá práce.

     A protože se pomalu začíná blížit termín našeho letošního prvního vystoupení, které proběhne na konci října, pilně procvičujeme své hlasivky. Přijďte se na nás v neděli 29. října podívat a zhodnotit náš výkon.  Budeme rádi za Vaši podporu.

Kluci a holky ze školní družiny a paní vychovatelky.Video na YouTube


Comments