Aktuality‎ > ‎Aktuality ŠD‎ > ‎

Červnová družina

přidáno: 28. 6. 2017 12:44, autor: ivana.vavrova2@zsdrisy.cz   [ aktualizováno 29. 6. 2017 9:44 ]

Červnová družina byla opět plná aktivit. Začali jsme sklízet první plody naší usilovné práce na zahrádce v podobě sladkých jahod. V aktivitě na školním pozemku jsme však nepolevili. Stále jsme zalévali, okopávali a zvelebovali nejen školní zahradu, ale i předzahrádku kolem celé budovy naší školy a školky.

V rámci posledního kreativního tvoření jsme si vyrobili domácí pizzu a někteří z nás dokonce donesli domů malý vzorek na ochutnání.

Přihlásili jsme se do soutěže „Šťastné stáří očima dětí“, kam jsme zaslali deset obrázků, které jsme společně vybrali. Na výsledky si sice musíme počkat až do října, ale to nás od soutěží neodradí!

V rámci společného malování jsme se pokoušeli zobrazit své kamarády. Někdy byla postava z obrázku hned odhalena, avšak v některých případech byla nutná nápověda.

Prázdniny už nám klepou na dveře, a my se samozřejmě nemůžeme dočkat! Při společném posezení jsme si povídali o možných úrazech a nástrahách, které na nás mohou o prázdninách číhat. Musíme na sebe dávat pozor, abychom se spolu zase všichni v září setkali.

Na konci měsíce jsme se loučili s paní vychovatelkou Lenkou Najbertovou, která nastupuje na mateřskou dovolenou. Vytvořili jsme pro ni obraz z našich fotografií, podpisů a obrázků. Věřte nám, že se opravdu povedl a paní vychovatelku jsme dárkem velmi překvapili a dojali až k slzám.

 

Krásné prázdniny všem přejí nejen kluci a holky ze školní družiny, ale i paní vychovatelky.
Video YouTube

Comments