Aprílová družina

přidáno: 26. 4. 2017 9:02, autor: Ivana Vávrová   [ aktualizováno 29. 4. 2017 23:30 ]

Letošní dubnové počasí je vskutku aprílové. Jeho časté výkyvy ovlivnily i naši práci v družině. Museli jsme omezit práci na školní zahrádce, přesto jsme využili možnosti mimořádně se zúčastnit schůzky Ekotýmu a děti tak měly možnost se zapojit do plánování osázení naší zahrádky.

Pro velikonoční jarmark jsme dokončovali výrobky. Zároveň jsme pilně secvičovali program na vystoupení, které nás čekalo 14. 4. 2017 u kapličky. Počasí se umoudřilo, celý den bylo slunečno a vystoupení se povedlo na jedničku. Paní starostka děti pochválila, zároveň je poprosila, zda by si mohly připravit pásmo ke slavnostnímu odhalení sochy svatého Václava, které proběhne dne 1. 5. 2017 ve 14:00 hodin. Děti žádost paní starostky přijaly jako výzvu a pilně se připravují.

V letošním roce se u nás poprvé bude slavit Den rodiny – 31. 5. 2017 od 16:00 hod. Děti připravují překvapení a drobné dárečky pro rodiče. Všichni jste srdečně zváni. LM, LN

Video YouTube